Wyniki - X kolejka
Cavaliers - Czarne Pumy 3:14 (1:8)
Bramki: Lipiński, Mazalon, Podosek - Babicz 3, Glazar 3, B. Karpiel 3, B. Gąsienica Walczak 2, Frasunek, Murzyn, Sowa.
Cavaliers: Pietruch, Lipiński, Deskiewicz, Mrowca, Mazalon, Podosek, Żur, Tylek, K. Gąsienica Fronek.
Czarne Pumy: M. Gąsienica Walczak - Frasunek, Babicz, Sowa, B. Gąsienica Walczak, Wszołek, Murzyn, B. Karpiel, Chrapko, Pękala, Glazar.
Bolsiaki - Joga Bonito 12:6 (6:2)
Bramki: Mrugała 3, S. Saguła 3, Spyrła 3, P. Saguła 2, Bielecki - K. Łukaszczyk 3, Kluś 2, Cetera.
Bolsiaki: Kożuch - Bielecki, Ligas, S. Saguła, Mrugała, G. Leks, W. Król, Spyrła, P. Saguła.
Joga Bonito: Lutoborski - Kluś, Cetera, Palacz, K. Łukaszczyk.
Zawrat - Highlanders Young 6:10 (2:6)
Bramki: Nowobilski 3, Janczy 2, W. Budz – Ł. Rzadkosz 5, F. Łukaszczyk 2, Arkadiusz Okręglak 2, J. Stasik.
Zawrat: Miśkowicz - Wcisło, Tyrpa, Janczy, Arkadiusz Okręglak, S. Rzadkosz, Nowobilski, Chowaniec, J. Majerczyk, W. Budz.
Highlanders Young: Stachoń - Tatar, Ustupski, Andrzej Okręglak, M. Gutt, Ł. Rzadkosz, F. Łukaszczyk, J. Gutt, P. Pawlikowski, J. Stasik, Zarycki.
Art-Bud - Dzikie Pytony 10:12 (4:5)
Bramki: H. Baran Osiński 4, Bieniek 3, Bylica, Celej, T. Dudzik - W. Gut 6, Zając 2, Ejsmond, Kowalski, Zembol, samobójcza T. Dudzik.
Art-Bud: S. Piekarczyk - Bylica, T. Dudzik, Bieniek, Stokłosa, Celej, H. Baran Osiński, Maciaszek.
Dzikie Pytony: D. Paszuda - M. Paszuda, Zając, W. Gut, Zembol, Fąfrowicz, Kowalski, Ejsmond, M. Pawlikowski.
No Name – Teletubisie 12:4 (6:1)
Bramki: Jaszewski 5, Z. Staszel 3, R. Bachleda 2, P. Dudziak 2 - Drabik 2, Kaleciak, B. Majerczyk.
No Name: Z. Stańco - M. Galica, P. Dudziak, Jagieła, Z. Staszel, Jaszewski, R. Bachleda, Ł. Styrczula.
Teletubisie: Lampa - B. Majerczyk, Święs, Zych, Drabik, Kaleciak.
KSZ – Joker 3:2 (1:1)
Bramki: Leniewicz 2, Stanek - Rajczak 2.
KSZ: J. Hajovski - Ł. Piekarczyk, Sawina, Majewski, Stanek, Kłosowski, Leniewicz, J. Dudziak, Gubała.
Joker: Zaleski - Rajczak, Kołaciak, Kubicz, Pawlica, Z. Lasak, Oraczko, Sewielski, Guńka.
Poroniec - Ski Doo Team 3:4 (1:3)
Bramki: D. Grela, Skóbel, Świder - R. Budz 2, Słodyczka 2.
Poroniec: T. Gąsienica - Świder, Łapka, J. Pańszczyk, Skóbel, D. Grela, M. Wysocki.
Ski Doo Team: Balicki - R. Budz, Bednarski, Paweł Stoch, Piotr Stoch, Pająk, Barnowski, Gurgul, Linkiewicz, Słodyczka, Kubiniec.
Hellboys - Pub Spajki mecz przełożony.
LP
|
DRUŻYNA
|
MECZE
|
PUNKTY
|
BRAMKI
|
---|---|---|---|---|
1
|
Czarne Pantery |
10
|
30
|
141-53
|
2
|
KSZ |
9
|
27
|
97-41
|
3
|
Highlanders Young |
10
|
27
|
85-593
|
4
|
No Name |
8
|
21
|
88-42
|
5
|
Ski Doo Team |
9
|
18
|
85-51
|
6
|
Pub Spajki |
9
|
15
|
94-77
|
7
|
Joker |
10
|
15
|
78-71
|
8
|
Hellboys |
9
|
15
|
71-74
|
9
|
Bolsiaki |
10
|
14
|
96-102
|
10
|
Poroniec |
10
|
12
|
88-78
|
11
|
Dzikie Pytony |
10
|
10
|
74-100
|
12
|
Cavaliers |
10
|
10
|
77-106
|
13
|
Art-Bud |
10
|
6
|
71-116
|
14
|
Zawrat |
10
|
3
|
64-113
|
15
|
Joga Bonito |
10
|
3
|
68-124
|
16
|
Teletubisie |
10
|
3
|
51-121
|
Linia rozdziela drużyny na 2 grupy, które zagrają w przyszłym sezonie w I lidze (drużyny z miejsc 1-8) i w II lidze (drużyny na miejscach 9-16).