16.06.2019 | Czytano: 4004

Klasa B i C: Mistrzostwo dla Orawy i Dunajca (+tabele)

Orawa Jabłonka pokonuje wysoko Szarotkę Chochołów i tym samym zostaje mistrzem grupy I. W spotkaniu na szczycie, decydującym o pierwszym miejscy w grupie II, Dunajec po zaciętym pojedynku ogrywa Asy i zachowuje pozycję lidera. Wysokie wygrane odniosły zespoły z czołówki klasy C.

KLASA B GRUPA I
Delta Pieniążkowice – Skałka Rogoźnik/Stare Bystre 0:1 (0:0)
Skawianin Skawa – Podgórki Krauszów 5:4 (3:3)
Szarotka Chochołów – Orawa Jabłonka 1:7 (0:3)
Szarotka Rokiciny Podhalańskie – Janosik Sieniawa 3:3 (2:1)
Wierchy Lasek – Gorce Rdzawka 1:2 (0:1)
Unia Naprawa – Grel Trute 3:1 (1:1)

LP

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1

Orawa Jabłonka

22

50

69-29 (40)

2

Gorce Rdzawka

22

49

56-24 (32)

3

Podgórki Krauszów

22

40

65-46 (19)

4

Grel Trute

22

37

45-37 (8)

5

Unia Naprawa

22

35

44-42 (2)

6

Janosik Sieniawa

22

30

40-51 (-11)

7

Skawianin Skawa

22

29

38-49 (-11)

8

Wierchy Lasek

22

28

42-46 (-4)

9

Szarotka Chochołów

22

24

48-59 (-11)

10

Skałka Rogoźnik

22

23

34-47 (-13)

11

Delta Pieniążkowice

22

16

27-48 (-21)

12

Szarotka Rokiciny Podhalańskie

22

14

33-63 (-30)

KLASA B GRUPA II
Gorc Ochotnica – Bór Dębno 4:2 (2:1)
Łęgi Nowa Biała – Sokolica Krościenko 6:3 (2:0)
Spisz Krempachy – LKS Szaflary II 7:2
(2:1)
Spływ Sromowce Wyżne – KS Luboń Skomielna Biała 3:2 (0:1)
ZKP Asy Zakopane – Dunajec Ostrowsko 1:2 (0:1)

LP

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1

Dunajec Ostrowsko

20

50

74-23 (51)

2

ZKP Asy Zakopane

20

46

56-23 (33)

3

Biali Biały Dunajec

20

44

61-24 (37)

4

Bór Dębno

20

36

60-36 (24)

5

Spisz Krempachy

20

31

61-50 (11)

6

Gorc Ochotnica

20

28

44-46 (-2)

7

Spływ Sromowce Wyżne

20

24

36-79 (-43)

8

Luboń Skomielna Biała

20

21

40-50 (-10)

9

LKS II Szaflary

20

19

36-56 (-20)

10

Sokolica Krościenko nad Dunajcem

20

14

19-58 (-39)

11

Łęgi Nowa Biała

20

8

28-70 (-42)

12

Murań Jurgów - drużyna wycofana z rozgrywek

0

0

0-0 (0)

KLASA C
KS Chabówka – Husarz Łapsze Wyżne 6:0 (3:0)
Gronik Gronków – ZOR Frydman 5:0 (1:0)

LP

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1

KS Chabówka

14

36

57-12 (45)

2

Gronik Gronków

14

31

43-16 (27)

3

Watra II Białka Tatrzańska

13

25

43-32 (11)

4

ZOR Frydman

13

17

23-31 (-8)

5

Grom Morawczyna

13

15

30-57 (-27)

6

Huragan II Waksmund

13

13

29-39 (-10)

7

Krokus Pyzówka

13

11

26-35 (-9)

8

Husarz Łapsze Wyżne

13

7

20-49 (-29)

9

Zawrat II Bukowina Tatrzańska - drużyna wycofana

0

0

0-0 (0)

10

Korona Piekielnik - drużyna wycofana

0

0

0-0 (0)

11

Lepietnica II Klikuszowa - drużyna wycofana

0

0

0-0 (0)

12

Błyskawica Kacwin - drużyna wycofana

0

0

0-0 (0)

kk/

Komentarze

zobacz wszystkie tabele
reklama