09.06.2019 | Czytano: 3677

Klasa B i C: Walka o mistrzostwo do ostatniej kolejki (+tabele)

Orawa z Gorcami powalczą do ostatniej kolejki o mistrzostwo w I grupie klasy B. Oba zespoły przypieczętowały awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Podobnie wygląda sytuacja w grupie II. Dunajec Ostrowsko podbudowany wskoczeniem na fotel lidera, wygrywa wysoko i zachowuje punkt przewagi nad Asami.

KLASA B GRUPA I
Orawa Jabłonka – Szarotka Rokiciny Podhalańskie 6:1 (0:0)
Gorce Rdzawka – Delta Pieniążkowice 3:0 (2:0)
Janosik Sieniawa – Unia Naprawa 0:3 (0:2)
Podgórki Krauszów – Szarotka Chochołów 5:4 (2:2)
Grel Trute – Wierchy Lasek 1:3 (1:1)
Skałka Rogoźnik/ Stare Bystre – Skawianin Skawa 2:2 (1:0)

LP

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1

Orawa Jabłonka

21

47

62-28 (34)

2

Gorce Rdzawka

21

46

54-23 (31)

3

Podgórki Krauszów

21

40

61-41 (20)

4

Grel Trute

21

37

44-34 (10)

5

Unia Naprawa

21

32

41-41 (0)

6

Janosik Sieniawa

21

29

37-48 (-11)

7

Wierchy Lasek

21

28

41-44 (-3)

8

Skawianin Skawa

21

26

33-45 (-12)

9

Delta Pieniążkowice

21

25

27-47 (-20)

10

Szarotka Chochołów

21

24

47-52 (-5)

11

Skałka Rogoźnik

21

20

33-47 (-14)

12

Szarotka Rokiciny Podhalańskie

21

13

30-60 (-30)

KLASA B GRUPA II
Bór Dębno – Biali Biały Dunajec 0:1 (0:1)
Dunajec Ostrowsko – Gorc Ochotnica 7:1 (5:0)
KS Luboń Skomielna Biała – ZKP Asy Zakopane 1:3 (0:2)
LKS Szaflary II – Spływ Sromowce Wyżne 7:0 (3:0)
Łęgi Nowa Biała – Spisz Krempachy 0:5 (0:0)

LP

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1

Dunajec Ostrowsko

19

47

72-22 (50)

2

ZKP Asy Zakopane

19

46

55-21 (34)

3

Biali Biały Dunajec

20

44

61-24 (37)

4

Bór Dębno

19

36

58-32 (26)

5

Spisz Krempachy

19

28

54-48 (6)

6

Gorc Ochotnica

19

25

40-44 (-4)

7

Luboń Skomielna Biała

19

21

38-47 (-9)

8

Spływ Sromowce Wyżne

19

21

33-77 (-44)

9

LKS II Szaflary

19

19

34-49 (-15)

10

Sokolica Krościenko nad Dunajcem

19

14

16-52 (-36)

11

Łęgi Nowa Biała

19

5

22-67 (-45)

12

Murań Jurgów - drużyna wycofana z rozgrywek

0

0

0-0 (0)

KLASA C
ZOR Frydman – Huragan Waksmund II 3:0 (1:0)
Grom Morawczyna – Gronik Gronków 0:6  - gospodarze nie wyszli na drugą połowę 
Watra Białka Tatrzańska II – Krokus Pyzówka 4:2 

LP

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1

KS Chabówka

13

33

51-12 (39)

2

Gronik Gronków

13

28

38-16 (22)

3

Watra II Białka Tatrzańska

13

25

43-32 (11)

4

ZOR Frydman

12

17

23-26 (-3)

5

Grom Morawczyna

13

15

30-57 (-27)

6

Huragan II Waksmund

13

13

29-39 (-10)

7

Krokus Pyzówka

13

11

26-35 (-9)

8

Husarz Łapsze Wyżne

12

7

20-43 (-23)

9

Zawrat II Bukowina Tatrzańska - drużyna wycofana

0

0

0-0 (0)

10

Korona Piekielnik - drużyna wycofana

0

0

0-0 (0)

11

Lepietnica II Klikuszowa - drużyna wycofana

0

0

0-0 (0)

12

Błyskawica Kacwin - drużyna wycofana

0

0

0-0 (0)

kk/

Komentarze

zobacz wszystkie tabele
reklama