KLASA B GRUPA I
Wierchy Lasek – Janosik Sieniawa 1:2 (1:0)
Unia Naprawa – Orawa Jabłonka 0:2 (0:0)
Szarotka Chochołów – Skałka Rogoźnik/ Stare Bystre 4:4 (1:1)
Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Podgórki Krauszów 1:2 (1:1)
Gorce Rdzawka – Grel Trute 4:2 (3:1)
LP |
DRUŻYNA |
MECZE |
PUNKTY |
BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1 |
Orawa Jabłonka |
20 |
44 |
56-27 (29) |
2 |
Gorce Rdzawka |
20 |
43 |
51-23 (28) |
3 |
Podgórki Krauszów |
20 |
37 |
56-37 (19) |
4 |
Grel Trute |
20 |
37 |
43-31 (12) |
5 |
Unia Naprawa |
20 |
29 |
38-41 (-3) |
6 |
Janosik Sieniawa |
20 |
29 |
37-45 (-8) |
7 |
Wierchy Lasek |
20 |
25 |
38-43 (-5) |
8 |
Skawianin Skawa |
20 |
25 |
31-43 (-12) |
9 |
Szarotka Chochołów |
20 |
24 |
43-47 (-4) |
10 |
Skałka Rogoźnik |
20 |
19 |
31-45 (-14) |
11 |
Delta Pieniążkowice |
20 |
16 |
27-44 (-17) |
12 |
Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
20 |
13 |
29-54 (-25) |
KLASA B GRUPA II
ZKP Asy Zakopane – LKS Szaflary II 4:0 (3:0)
Biali Biały Dunajec – Sokolica Krościenko 3:0 walkower - goście nie dojechali
Łęgi Nowa Biała – Spływ Sromowce Wyżne 0:3 (0:1)
Gorc Ochotnica – KS Luboń Skomielna Biała 5:0 (2:0)
Bór Dębno – Dunajec Ostrowsko 2:5 (1:2)
LP |
DRUŻYNA |
MECZE |
PUNKTY |
BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1 |
Dunajec Ostrowsko |
18 |
44 |
65-21 (44) |
2 |
ZKP Asy Zakopane |
18 |
43 |
52-20 (32) |
3 |
Biali Biały Dunajec |
19 |
41 |
60-24 (36) |
4 |
Bór Dębno |
18 |
36 |
58-31 (27) |
5 |
Gorc Ochotnica |
18 |
25 |
39-37 (2) |
6 |
Spisz Krempachy |
18 |
25 |
49-48 (1) |
7 |
Luboń Skomielna Biała |
18 |
21 |
37-44 (-7) |
8 |
Spływ Sromowce Wyżne |
18 |
21 |
33-70 (-37) |
9 |
LKS II Szaflary |
18 |
16 |
27-49 (-22) |
10 |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
19 |
14 |
16-52 (-36) |
11 |
Łęgi Nowa Biała |
18 |
5 |
22-62 (-40) |
12 |
Murań Jurgów - drużyna wycofana z rozgrywek |
0 |
0 |
0-0 (0) |
KLASA C
Huragan Waksmund II – Grom Morawczyna 7:0 - goście opuścili boisko pod koniec pierwszej połowy grając w siódemkę
KS Chabówka – Watra Białka Tatrzańska II 6:0 (4:0)
LP |
DRUŻYNA |
MECZE |
PUNKTY |
BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1 |
KS Chabówka |
13 |
33 |
51-12 (39) |
2 |
Gronik Gronków |
12 |
25 |
32-16 (16) |
3 |
Watra II Białka Tatrzańska |
12 |
22 |
39-30 (9) |
4 |
Grom Morawczyna |
12 |
15 |
30-51 (-21) |
5 |
ZOR Frydman |
11 |
14 |
20-26 (-6) |
6 |
Huragan II Waksmund |
12 |
13 |
29-36 (-7) |
7 |
Krokus Pyzówka |
12 |
11 |
24-31 (-7) |
8 |
Husarz Łapsze Wyżne |
12 |
7 |
20-43 (-23) |
9 |
Zawrat II Bukowina Tatrzańska - drużyna wycofana |
0 |
0 |
0-0 (0) |
10 |
Korona Piekielnik - drużyna wycofana |
0 |
0 |
0-0 (0) |
11 |
Lepietnica II Klikuszowa - drużyna wycofana |
0 |
0 |
0-0 (0) |
12 |
Błyskawica Kacwin - drużyna wycofana |
0 |
0 |
0-0 (0) |
kk/